Działalność prawnicza oraz doradztwo handlowe dla przedsiębiorców

Adwokat rodziny Warszawa

Los nie zawsze łaskawie obchodzi się z zakochanymi. Przy ołtarzu przysięgamy sobie miłość do grobowej deski, jednak trudy życia sprawiają czasem, że drogi małżonków muszą się rozejść. Warto skorzystać z usług naszego biura, ponieważ specjalizujemy się w sprawach o ograniczenie władzy rodzicielskiej nad dzieckiem po rozwodzie. Nasz adwokat rodzinny Warszawa doradzi, w jaki sposób pokonać ten problem.

Jeśli mamy dzieci, procedura rozwodowa będzie długa i skomplikowana, zwłaszcza gdy nasza druga połówka postanowi zrobić wszystko, by ograniczyć nasz kontakt z dzieckiem. Sąd opiekuńczy może powierzyć prawie całą władzę rodzicielską nad potomstwem jednej osobie, przy tym drastycznie ograniczając taką możliwość drugiemu z małżonków. W takiej sytuacji pomoc adwokata rodzinnego z Warszawy będzie konieczna.

Adwokat rodziny Warszawa

Jeśli nie zgadzamy się z zakresem ustalonych przez sąd praw i obowiązków, warto dochodzić swoich praw. W stolicy takimi zagadnieniami zająć się może adwokat rodzinny z Warszawy. Gdy bardzo nam zależy na dobru naszego dziecka i uważamy, że lepiej się nim zajmiemy niż nasz były współmałżonek, powinniśmy rozpocząć sądową batalię o jak największy kontakt z synem lub córką. To sprawy bardzo bolesne zarówno dla nas, jak i naszych pociech, więc pomoc adwokata już na wczesnym etapie może być bardzo cenna.

Masz pytania? Napisz do nas