Działalność prawnicza oraz doradztwo handlowe dla przedsiębiorców

Adwokat Warszawa nieruchomości

Od kilku lat obserwujemy prawdziwy boom na inwestycje budowlane w naszym kraju, zwłaszcza w stolicy. Aby kupić mieszkanie bez obaw skorzystaj z usług naszego biura. Adwokat Warszawa nieruchomości.

Coraz więcej młodych ludzi pragnie zamieszkać we własnych czterech kątach, a nie przez wiele lat płacić wynajmującemu i żyć w niepewności, bo w każdej chwili możemy zostać poproszeni o opuszczenie mieszkania. Na drodze do własnego domu stoi jednak często wiele zagadnień prawnych, z którymi ciężko jest zmierzyć się laikom. Do takich zadań specjalnych możemy mieć jednak swojego przedstawiciela – jest nim adwokat z Warszawy zajmujący się nieruchomościami.

Adwokat Warszawa nieruchomości

Nasi prawnicy posiadają bardzo bogatą wiedzę dotyczącą inwestycji budowlanych oraz obsługi transakcji na nieruchomościach. Zbadają za Państwa stan prawny budynku, możemy również negocjować warunki umowy, a także przygotować wszystkie dokumenty niezbędne do czynności takich jak: sprzedaż, dzierżawa, najem czy użyczenie. Warszawski adwokat nieruchomości zatroszczy się również za nas o właściwy zapis w księgach wieczystych. Dzięki niemu bez obaw będziemy mogli wprowadzić się do naszego nowego, wymarzonego mieszkania.

Masz pytania? Napisz do nas