Działalność prawnicza oraz doradztwo handlowe dla przedsiębiorców

Adwokat Warszawa prawo karne

Jeżeli zostałeś kiedyś niesłusznie posądzony o kradzież, to na pewno wiesz jakie uczucia towarzyszą temu zdarzeniu. Jeżeli nastąpiło jakiekolwiek naruszenie Twojej nietykalności cielistej, możesz skorzystać z usług naszego biura. Adwokat Warszawa prawo karne to osoba, która pomoże przebrnąć przez proces.

Jeśli ochroniarz w sklepie ma zamiar przeszukać Cię w obecności innych osób a Ty czujesz się zupełnie skompromitowany i nawet jeśli pracownik niczego nie znajdzie, to i tak wszędzie widzisz potępiające spojrzenia. Często nikt nawet Cię nie przeprosi, nie wspominając o poinformowaniu świadków zdarzenia o niesłuszności oskarżenia. Złożenie skargi do kierownika zwykle niewiele daje. W takim wypadku masz prawo walczyć o odszkodowanie, w czym pomoże nasza kancelaria i adwokat z Warszawy od prawa karnego.

Adwokat Warszawa prawo karne

Sąd może przyznać odpowiednią kwotę jako zadośćuczynienie za doznaną krzywdę dla Ciebie lub na wybrany cel społeczny. Żeby tak się stało, będziesz potrzebować dowodów pobicia czy obrażenia, na przykład w postaci zeznań świadków czy nagrania z monitoringu i dobrego adwokata z Warszawy specjalizującego się w prawie karnym, który umiejętnie przeprowadzi Cię przez cały proces sądowy.

Masz pytania? Napisz do nas