Działalność prawnicza oraz doradztwo handlowe dla przedsiębiorców

Kancelaria adwokacka w Warszawie

W branży krąży bardzo wiele opinii na temat najlepszej firmy oferującej usługi prawnicze w stolicy. Nasza kancelaria adwokacka w Warszawie z pewnością do nich należy.

Nasza kancelaria adwokacka w Warszawie posiada swoje siedziby we Wrocławiu, Poznaniu i Toruniu. To jedna z największych kancelarii adwokackich w Polsce, której wtóruje zasada, że niemożliwe nie istnieje. Obsługuje zarówno polskich klientów, ale także tych z Francji, Hiszpanii, Rosji, Anglii czy Niemiec. 130 pracowników troszczy się dobro klientów firmy, których większość stanowią międzynarodowe korporacje i firmy. Pozycję na rynku DZP zdobywała od 1993 roku i dzięki temu wciąż utrzymuje się na szczycie.

Kancelaria adwokacka w Warszawie

Firma jaką jest kancelaria adwokacka w Warszawie nie zwalnia tempa, rozwija swoje umiejętności, szkoli pracowników i w dalszym ciągu dba o przyciągnięcie w swoje szeregi nowych, zdolnych prawników, którzy będą reprezentować jej interesy w sądach. W środowisku prawniczym nie ma osoby, która nie słyszałaby o kancelarii Domański, Zakrzewski, Palinka.

Masz pytania? Napisz do nas